Kına Organizasyon

Moda 0 Comments

Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak İklim Kına Organizasyon farklı zevklere göre tasarlanan kaftan modelleri ve kına tahtı tasarımlarıyla ilklere imza atmıştır. İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneli diğer illerde de kına gecesi organizasyonu yapan firma, her uygulamada müşterilerine daha iyi sunum yapma amacındadır.Bu anlamda piyasada yer alan standart hizmetler vererek sürümden kazanmak yerine müşteriye özel hizmetler çok daha ön planda olmuştur.

kinagecesi

Unutulmaz Kına Organizasyonu
Her çiftin evlenme sürecinin önemli bir parçası olan Kına Gecesi beklentilerinizi karşılayan süsleme ve hizmetlerle İklim Kına bünyesinde size sunuluyor. Misafirlerinizin en iyi şekilde ağırlanması ve yıllar sonra bile güzel hatırlanacak bir anı bırakılması için bütün detaylar düşünülüyor. Oryantal danslar, yöresel kıyafetler, davetlilere kına yakılması, lokum ve şerbet dağıtımı gibi birçok uygulama unutulmaz bir gece yaşanması için yapılan hazırlıklardan sadece bir kaçı.
Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları
Otel, plaj, tarihi mekân ve diğer yerlerde yapılacak kına organizasyon fiyatları için standart fiyatlardan bahsedilemez. Bunun neden herkesin beklentilerinin farklı olmasıdır. Konuyla ilgili daha çok ayrıntı için www.kinaorganizasyon.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply