Geri döndürme büyüsü olduğu nasıl anlaşılır?

Moda 0 Comments

Hemen her insanın gün yüzüne çıkarabildiği bazı yetenekleri vardır. gerçek medyumluk da bunlardan biridir. Ancak herkes Gerçek Medyumluk yapamaz. Gerçek Medyumluk yapabilmek için bazı yeteneklerin doğuştan olması gerekir. Gizli ilimleri en iyi şekilde insanlığın yararına kullanabilen, kişilerin yararı için bu yetenekleri kullanabilen kişiler medyumdur. Psişik güçlere sahip kişilerde Gerçek Medyumluk yapma özelliği bulunur.

medyum

• Düğüm atarak bağlama büyüsü eğer doğru kişiler tarafından uygulanmazsa aşık etmek istediğiniz kişiyi sizden uzaklaştırabilir.
• Yapılacak büyülerin muhakkak tecrübeli ve doğru medyumlar tarafından yapılması gerekir.
• Büyünün nasıl yapılacağı, hangi sırada yapılacağı, hangi çalışmaların sonucunda nasıl etki edeceği gerçek medyumlar tarafından bilinir.
• Yapacağınız yanlış bir uygulama tüm çalışmayı ters çevirerek kişiye zarar verebilir.

Üzerinizde geri döndürme büyüsü olup olmadığını anlamak zordur. Her şey yolunda giderken birden bire kavgalar, tartışmalar başlamışsa, kişiden ani değişiklikler kesildiyse bir geri döndürme büyüsünden şüphelenmek gerekir. Ancak her değişiklik geri döndürme büyüsü ya da herhangi bir başka büyü olacağı anlamına gelmez. Bunun için www.gercekmedyumara.com internet sitemizi ziyaret ederek gerçek medyum ile iletişime geçerek üzerinizde herhangi bir büyünün olup olmadığını en doğru ve kesin şekilde öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply