EV ORTAMINDA FİLM

Moda 0 Comments

Üst düzey bir yönetici misiniz? ve personelleriniz sizden etkinlik bekliyor fakat şu an için buna ayıracak bütçeleriniz yok mu? Sizlere bir teklifte bulunalım personellerinizi her hafta sonu bir araya gelerek bir etkinlik düzenleyip hem de tüm bunları ücretsiz yapamayasınız. Aslında yapabilirsiniz fakat tek sorun bunun farkında olmayışınız. Nasıl mı? Tabi ki de Film izleyerek, ön yargılı davranıp ya her hafta ne filmi izleteceğiz diye düşünmeyin!
Bırakın ekibiniz izleyecekleri filmleri kendileri seçsinler tabii ki dışarılarda film arayarak değil, etkinlik için belirlemiş olduğunuz gün internet üzerinden online fantastik Filmler izlemek için kurulmuş mecralardan bir tanesini açarak onlarca kategori arasında onları özgür bırakın ve kendi isteklerine göre ortak karar aldıkları filmi açsınlar ve sizde hem ekip motivasyonunu artırmak için bir şeyler yaptığınızı onlara gösterin.
Bu sayede hem şirketinizden bu motivasyon etkinliği için bir bütçe ayırmak zorunda kalmamış olursunuz sonuçta internet üzerinden bedava film izlemiş oluyorsunuz, hemde ekibinizin motivasyonu arttıkça işinizdeki başarı oranınızda doğal orantıda artmış olacaktır. Umarım bu teklifimizi değerlendirir ve başarılı olursunuz. www.haber.org.tr

Leave a Reply